Mrazem sušené maso

Nejlepší, nejchutnější a nejzdravější pamlsky, které můžete svým mazlíčkům nabídnout.

Masové pamlsky RAW RAW jsou vyrobeny ze syrového masa sušením mrazem (lyofilizací). Tato metoda zpracování zachovává kvalitu masa v raw stavu (odpovídající syrové stravě), vysoký obsah bílkovin, chuť i aroma a nutriční hodnoty. Pamlsky jsou zcela bez glycerinu, konzervantů, barviv a ochucovadel.

Proč si vybrat mrazem sušené maso?

 • freeze dried - sušeno mrazem
 • 100% natural - naprosto přírodní
 • glycerin free - bez glycerinu
 • grain free - zcela bez obilovin
 • vhodné pro BARF
 • vysoká nutriční hodnota
 • vynikající chuť téměř identická s chutí čerstvého masa
 • vhodné pro monoprotein výživu a alergiky
 • přírodní kousky masa, které se snadno podávají a velmi dobře konzumují
 • vhodné pro všechna plemena psů, štěňata i kočky
 • praktická šroubovací krabička

Vítězný produkt - soutěže GRAND PRIX 2017 | FOR PETS

Hypoalergenní pamlsky

PŠTROSÍ MASO

Pštrosí maso patří mezi masa nejlepší kvality a tvoří tak špičku v naší nabídce. Maso je tmavé, mimořádně jemné a svou chutí připomíná telecí nebo srnčí maso. 

KRÁLIČÍ JÁTRA

Králičí játra jsou výborným zdrojem vitamínu B2 a B12, jsou také zdrojem železa. Játra jsou velmi chutná pro psy i pro kočky. Čistá králičí bílkovina je skvělou variantou pro psy alergické na běžné zdroje bílkovin. 

KRÁLIČÍ MASO

Králičí maso je bohaté na obsah bílkovin, minerálních látek a vitamínů. Je velmi jemné, lehce stravitelné a chuťově připomíná drůbeží nebo telecí maso. 
.

JEHNĚ PLÍCE

Jehněčí plíce jsou bohaté na vápník. Díky křehké konzistenci jsou vhodné pro štěňáta nebo seniory, ale zamilují si je všichni. Jehněčí bílkovina je vhodná pro většinu alergiků.

KOŇSKÉ MASO

Koňské maso má vysokou výživovou hodnotu. Patří k lehce stravitelným druhům masa a koňská bílkovina je vhodná pro většinu alergiků. Skvělá při eliminačních dietách (pro psy trpící alergií).

JELENÍ MASO

Maso z jelena je poměrně aromatické a má vysokou výživovou hodnotu. Obsahuje hodně bílkovin, vitamíny skupiny B a minerální látky jako sodík, draslík, železo a fosfor. 

Rybí pamlsky

TUŇÁK

Tuňák je bohatý na hořčík, zinek, selen, fosfor, železo, draslík, jód, vitamíny E, A, B či C. Obsahuje antioxidanty, které podporují funkci imunitního systému a patří k nejbohatším zdrojům bílkovin. 

LOSOS

Losos obsahuje velké množství esenciálních mastných kyselin, které jsou velmi prospěšné nejen pro kvalitu kloubů, srsti, drápků, ale i pro správnou funkci nervového systému a svalů. 

Hovězí maso

HOVĚZÍ SLEZINA

Hovězí slezina je bohatá především na železo a vitamín A. Slezina slouží jako rezervoár krevních buněk, proto obsahuje vysoké množství železa. Je pro psy velmi atraktivní pro svojí vůni a typickou chuť. 

BIO HOVĚZÍ PLÍCE

Hovězí plíce jsou bohaté na vápník a jsou nízkotučné, proto jsou skvělou volbou při redukční dietě. Můžete je použít jako variantu pro dorovnání poměru Ca:P ve stravě barfovaných psů. Hovězí bílkovina je vhodná pro většinu alergiků.

HOVĚZÍ JÁTRA

Játra jsou zdrojem vitamínu A, vitamínů B, vitamínu C, železa, fosforu, selenu, mědi, manganu a zinku. Jehněčí bílkovina je vhodná pro většinu alergiků.


TELECÍ MASO

Telecí maso má velmi jemnou, i když méně výraznou, chuť. Telecí maso má vysoký obsah bílkovin, nízký obsah tuku a je lehce stravitelné, proto bývá součástí dětské a dietní stravy. Delikatesa pro vaše mazlíčky. Hovězí bílkovina je vhodná pro většinu alergiků.

HOVĚZÍ MASO

Hovězí maso má vysokou nutriční hodnotu, proto je skvělé pro zvýšení poměru bílkovin v krmné dávce pro psy s vysokými nároky na výživu - psí sportovce, pracanty a pro psy ve vývinu nebo podvyživené psy. 

Mořské plody

TYGŘÍ KREVETY

Krevety jsou velmi bohaté na bílkoviny. Jsou také přírodním zdrojem omega-3 mastných kyselin, vitamínu B12, jódu, selenu, zinku, železa, fosforu či hořčíku. 

KREVETY

Krevety jsou velmi bohaté na bílkoviny. Jsou také přírodním zdrojem omega-3 mastných kyselin, vitamínu B12, jódu, selenu, zinku, železa, fosforu či hořčíku. Díky tomu pomáhají udržovat zdravý imunitní systém.

MINI KREVETY

Krevety jsou velmi bohaté na bílkoviny. Jsou také přírodním zdrojem omega-3 mastných kyselin, vitamínu B12, jódu, selenu, zinku, železa, fosforu či hořčíku.

Drůbež

KUŘECÍ ŽALUDKY

Předností kuřecích žaludků je vysoký obsah bílkovin a nízký obsah tuku. Navíc jsou zdrojem důležitých minerálních látek, obsahují: draslík, železo, selen, fosfor, zinek, vitamíny B, E a kyselinu listovou. 

KACHNÍ PRSA

Kachní maso má výraznou chuť, vysoký obsah bílkovin a je vhodné pro řadu alergiků. Této pochoutce budete těžko odolávat, váš mazlíček a dost možná i vy sami.

V čem jsou pamlsky RAW RAW jedinečné?

 • Mrazem sušené masové pamlsky RAW RAW Freeze Dried si zachovávají vysokou nutriční hodnotu, mají vynikající chuť masa, která je téměř identická s čerstvým masem.
 • Pamlsky RAW RAW jsou vhodné pro monoproteinovou výživu a pro alergiky na lepek nebo některé druhy živočišných bílkovin.
 • Skvělá konzistence pamlsků RAW RAW zajišťuje, že se dobře podávají a velmi dobře konzumují - bez drobení a velkého žvýkání.
 • Univerzální velikost pamlsků RAW RAW je vhodná pro všechna plemena psů, štěňata i kočky.
 • Mrazem sušené maso RAW RAW má praktickou šroubovací krabičku, ve které se dobře uchovává a dobře se z ní bere. Pevná krabička chrání křehké maso před drolením.

Feeze DRIED

Sušeno mrazem

Lyofilizace, neboli sušení mrazem, je nejvyspělejší technologie zpracování potravin.Její předností je uchování maximální hodnoty potravin - obsahu vitamínů, bílkovin a dalších nutričních látek a to bez jakýchkoliv konzervantů. Principem technologie je mražení potravin ve vakuu při teplotě mínus 40°C, která vede k sublimaci vody.Potraviny si tak zachovávají výživové hodnoty, svou chuť, vůni a vzhled.

Glycerin FREE

Bez glycerinu

Glycerin je běžně obsažen ve vysokém množství v tzv. sušených masových pamlscích, kde působí jako konzervant, změkčovadlo a dochucovadlo. Jako součást potravin má označení E 422. Glycerol neboli glycerin je slabě jedovatý. V menších dávkách způsobuje bolesti hlavy, žaludeční potíže a zvracení. Ve větších dávkách může způsobit poškození jater. Nejnižší toxická dávka podaná orálně u člověka činí přibližně 1,5 g/kg živé hmotnosti. V medicíně se používá jako součást klystýrů a čípků. (zdroj info Wikipedie). Sledujte obsah glycerinu v pamlscích a pamlskům s vysokým obsahem glycerinu se vyhýbejte!   

B.A.R.F.

Vhodné pro B.A.R.F.

Pokud svého psa nebo kočku krmíte syrovou stravou - barfem, jistě nechcete tento přístup k výživě narušit nevhodnými pamlsky.
Pamlsky RAW RAW zachovávají kvalitu masa v raw stavu, odpovídající syrové stravě a zároveň nabízejí maximální komfort pro všechny vaše aktivity. Můžete je vzít kamkoliv a kdykoliv, nic se vám neumaže, pamlsky se ani v horku nekazí a velmi dobře se podávají a dávkují.

100% natural

Zcela přírodní

Pamlsky RAW RAW jsou zcela přírodní, bez jakýchkoliv konzervantů, barviv a dochucovadel. To je možné díky technologii lyofylizace - sušení mrazem. Freeze dried pamlsky patří k nejčistším a nejpřírodnějším pamlskům na trhu vůbec.

Grain FREE

Bez obilovin

Pokud své mazlíčky krmíte bezobilným krmením, barfujete nebo máte alergika na lepek, oceníte, že pamlsky RAW RAW neobsahují žádné obiloviny. Jsou z čerstvého masa, u některých druhů pouze s přídavkem zeleniny. Obiloviny zatěžují trávicí trakt lepkem a prázdnými kaloriemi. Podáváním psích piškotů, sucharů, sušenek nebo lisovaných kostiček z kukuřičné moučky svým mazlíčkům dáváte spoustu prázdných kalorií.   

Fotogalerie

Pošlete nám foto svého mazlíčka s pamlsky RAW RAW na email obchod@rebeldog.cz, rádi ho zde zveřejníme.

Naši zákazníci

Co říkají naši zákazníci na pamlsky RAW RAW...

‎Katka Pražáková

Za mojí smečku rozhodně doporučuji! Máme vyzkoušenou kachnu a moc jim chutná! Jedna fena je citlivá na glycerin, který je ve většině pamlsků, tak je super, že Raw Raw jsou bez konzervantů.

Tereza Marková

Taky nám moc chutná... Když kvůli nim i basenji vydrží chvíli na místě, musí to být ňamka!

Petra Petrů

Sisi děkuje za výhru Rebel Dog Moooc jí chutná, fakt super!

Míša Tomešová

Roman a Míša Tomešovi mají krásné chlupáče Mimi a Akorda, kteří měli možnost testovat pamlsky RAW RAW jako jedni z prvních.

Dominika Vrátná

To, že nám pes krade pamlsky, je klasika, ale že by s nima usnul, se nám ještě nestalo, díky odolnému obalu se k nim naštěstí nedostal, nic by nezbylo. Moc díky, že můžu svýmu miláčkovi dávat zdravé pamlsky!

Marie Dvořáková

Děkujeme za tyto úžasné pamlsky! Budu vřele doporučovat. Waya je velký fajnšmekr a hned po prvním ochutnání se zamilovala :-) budeme se těšit na další příchutě.

Kontakt

V případě jakéhokoliv dotazu jsme vám k dispozici

Kancelář a velkoobchodní sklad

Rebel Dog - Výhradní distributor RAW RAW

Pražská 179, 267 12 Loděnice (zde není prodejna, pouze výdejna)

Provozní doba

Po - Pá | 9:00 - 17:00

+420 773 277 316

obchod(a)rebeldog.cz

Pamlsky RAW RAW nabízíme také velkoobchodně. V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.

Jiří Hanč - Obchodní zástupce
+420 608 220 480 | rebeldog(a)rebeldog.cz