Přírodní žvýkací pamlsky

Nejlepší, nejchutnější a nejzdravější pamlsky, které můžete svým mazlíčkům nabídnout.

Přírodní žvýkací pamlsky RAW RAW Natural Chew jsou sušeny teplem a jsou vytvořeny tak, aby byly co možná nejlepšími žvýkacími pamlsky pro psy a kočky. Tyto pochoutky jsou vhodné jako odměna, pro zábavu i pro ústní hygienu a jsou vyrobeny sušením z čerstvých surovin s důrazem na zachování hodnotných živin. Neobsahují žádné chemické přídatné látky jako jsou barviva, ochucovadla nebo konzervační látky.

Proč si vybrat přírodní žvýkací pamlsky?

 • air dried - pomalu sušeno teplem
 • 100% natural - naprosto přírodní
 • glycerin free - bez glycerinu
 • grain free - zcela bez obilovin
 • vhodné pro BARF
 • vysoká nutriční hodnota
 • neuzené, neobsahují škodliviny z uzení 
 • vynikající chuť přírodní suroviny
 • vhodné pro monoproteinovou výživu a alergiky
 • vhodné pro všechna plemena psů
 • praktický uzavíratelný a recyklovatelný plastový sáček
 • produkt z masné malovýroby z farmy (nikoliv z koželužny nebo kafilérie)

Vyber si svou žvýkačku

Srnčí

SRNČÍ KŮŽE

100% přírodní srnčí kůže přispívá k očistě organizmu od toxinů a dalších škodlivých látek. Je zdrojem vápníku, kolagenu a dalších živin, také je dobře stravitelná. Díky usilovnému žvýkání, které musí pes vynaložit, čistí chrup,

SRNČÍ UŠI

Srnčí ucho je výborné pro zdroj kolagenu, který má vynikající účinek na klouby, srst a drápy psů. Kousáním si nejen psi skvěle čistí a obrušují zuby od zubního kamene, ale posilují tím žvýkací svaly. 

Jelení

JELENÍ KŮŽE

Sušená jelení kůže je 100% přírodní žvýkačka pro psy špičkové kvality. Ideální pro alergiky a citlivé jedince. Tento chutný a dietní pamlsek přispívá k očistě organizmu od toxinů a dalších škodlivých látek. Jelení kůže je zdrojem vápníku, kolagenu a dalších živin.

JELENÍ UŠI

Jelení ucho je výborné pro zdroj kolagenu, který má vynikající účinek na klouby, srst a drápy psů. Kousáním si nejen psi skvěle čistí a obrušují zuby od zubního kamene, ale posilují tím žvýkací svaly.

Králičí

KRÁLIČÍ UŠI S CHLUPY

Chlupaté králičí uši jsou nevšední a hravou pochoutkou pro psy a kočky. Vhodné pro alergiky a pro psy s citlivostí na potraviny. Pomalu sušená ouška jsou vysoké kvality, voní králičí srstí a díky chlupům přináší nevšední, hravý a zcela přírodní žvýkací zážitek.

KRÁLIČÍ KŮŽE

RAW RAW Natural Chew králičí kůže jsou ideální pro štěňata a starší psy, u kterých je třeba žvýkat jemněji. Nízkotučné bílkoviny, ideální pro všechny psy, zejména ty, kteří drží dietu nebo mají citlivý žaludek.

KRÁLIČÍ UŠI

Králičí uši bez srsti jsou jemné a křupavé. Perfektní ko doplněk stravy nebo chutná odměna. Pomalu sušená čištěná ouška jsou vysoké kvality, snadno stravitelné a s vyživující jemnou strukturou. Čistý nemastný a masem vonící pamlsek, který si zamilujete. 


Kančí

KANČÍ UŠI

Kančí ucho je výborný přírodní zdroj kolagenu, který má vynikající účinek na klouby, srst a drápy psů. Kousáním si nejen psi skvěle čistí a obrušují zuby od zubního kamene, ale posilují tím žvýkací svaly.

KANČÍ KŮŽE

Sušená kančí kůže je ideální pro alergiky a citlivé jedince. 100% přírodní žvýkačka pro psy špičkové kvality. Sušená kančí kůže je neodolatelnou žvýkací lahůdkou, jejíž vůně přivábí všechny mlsné čumáčky.

Koňské a hovězí

KOŇSKÁ KŮŽE

100% přírodní žvýkačka pro psy špičkové kvality. Můžete ji podávat jako svačinku nebo odměnu za dobrý výkon. Pamlsky ze 100 % koňské kůže jsou velice vhodné pro psí alergiky nebo ty, kteří trpí intolerancemi. 

HOVĚZÍ KŮŽE

Čištěná hovězí kůže z farmářské výroby je pomalu sušená teplým vzduchem, obsahuje potřebné vitamíny, minerály a kolagen. Žvýkání Přispívá ke zdravému chrupu, posiluje čelisti a závěsný aparát zubů a vašeho psa zabaví na dlouho.

HOVĚZÍ UŠI

Přírodní sušené hovězí ucho je pamlsek, které vašemu psovi poskytne žvýkací i chuťový zážitek. Přírodní pamlsky ve formě sušených uší. Hovězí ucho je výborný přírodní zdroj kolagenu, který má vynikající účinek na klouby, srst a drápy psů.

Speciality

HIMALÁJSKÉ TYČKY

řírodní proteinová tyčinka vyrobená dle originální himalájské receptury, odolná a nelomivá. Sýrová žvýkací tyčka z odstředěného mléka je téměř bez laktózy, neobsahuje lepek ani konzervanty.

JELENÍ PAROHY

Řezané jelení parůžky s odhalenou dření dopřejí dlouhou zábavu, jsou bezpečnější a také výživnější. Parůžky, které zvládnou i ti nejmenší psi. Dlouhodobá zábava se 100% přírodním parožím z přirozených shozů ze zdravých zvířat.

V čem jsou pamlsky RAW RAW jedinečné?

 • Vzduchem sušené pamlsky RAW RAW Natural Chew si zachovávají vysokou nutriční hodnotu a mají vynikající chuť přírodní suroviny.
 • Pamlsky RAW RAW jsou vhodné pro monoproteinovou výživu a pro alergiky na lepek nebo některé druhy živočišných bílkovin.
 • Produkt z masné malovýroby z farmy (nikoliv z koželužny nebo kafilérie).
 • Neuzené, neobsahují škodliviny z uzení. 
 • Vhodné pro všechna plemena psů.
 • Pamlsky RAW RAW mají praktický znovu uzavíratelný obal, ve kterém se dobře uchovávají a snadno se z něj berou.

Air Dried

Sušeno teplem

Sušení masa je jednou z nejstarších konzervačních metod. V dřívějších dobách, kdy nebyly lednice ani žádné umělé přídavné látky, se jednalo o jeden z mála způsobů, jak uchovat potraviny čerstvé i přes zimu. Proces pomalého sušení vzduchem vede k zachování chuti a zejména plné výživové hodnoty potraviny, což elektrické přístroje obvykle nedovedou. Základy sušení na vzduchu znali již staří Egypťané a právě od nich tato metoda přecházela dále. 

Glycerin FREE

Bez glycerinu

Glycerin je běžně obsažen ve vysokém množství v tzv. sušených masových pamlscích, kde působí jako konzervant, změkčovadlo a dochucovadlo. Jako součást potravin má označení E 422. Glycerol neboli glycerin je slabě jedovatý. V menších dávkách způsobuje bolesti hlavy, žaludeční potíže a zvracení. Ve větších dávkách může způsobit poškození jater. Nejnižší toxická dávka podaná orálně u člověka činí přibližně 1,5 g/kg živé hmotnosti. V medicíně se používá jako součást klystýrů a čípků. (zdroj info Wikipedie). Sledujte obsah glycerinu v pamlscích a pamlskům s vysokým obsahem glycerinu se vyhýbejte!   

B.A.R.F.

Vhodné pro B.A.R.F.

Pokud svého psa nebo kočku krmíte syrovou stravou - barfem, jistě nechcete tento přístup k výživě narušit nevhodnými pamlsky.
Pamlsky RAW RAW zachovávají kvalitu masa v raw stavu, odpovídající syrové stravě a zároveň nabízejí maximální komfort pro všechny vaše aktivity. Můžete je vzít kamkoliv a kdykoliv, nic se vám neumaže, pamlsky se ani v horku nekazí a velmi dobře se podávají a dávkují.

100% natural

Zcela přírodní

Pamlsky RAW RAW jsou zcela přírodní, bez jakýchkoliv konzervantů, barviv a dochucovadel. To je možné díky technologii lyofylizace - sušení mrazem. Freeze dried pamlsky patří k nejčistším a nejpřírodnějším pamlskům na trhu vůbec.

Grain FREE

Bez obilovin

Pokud své mazlíčky krmíte bezobilným krmením, barfujete nebo máte alergika na lepek, oceníte, že pamlsky RAW RAW neobsahují žádné obiloviny. Jsou z čerstvého masa, u některých druhů pouze s přídavkem zeleniny. Obiloviny zatěžují trávicí trakt lepkem a prázdnými kaloriemi. Podáváním psích piškotů, sucharů, sušenek nebo lisovaných kostiček z kukuřičné moučky svým mazlíčkům dáváte spoustu prázdných kalorií.   

Fotogalerie

Pošlete nám foto svého mazlíčka s pamlsky RAW RAW na email obchod@rebeldog.cz, rádi ho zde zveřejníme.

Naši zákazníci

Co říkají naši zákazníci na pamlsky RAW RAW...

‎Katka Pražáková

Za mojí smečku rozhodně doporučuji! Máme vyzkoušenou kachnu a moc jim chutná! Jedna fena je citlivá na glycerin, který je ve většině pamlsků, tak je super, že Raw Raw jsou bez konzervantů.

Tereza Marková

Taky nám moc chutná... Když kvůli nim i basenji vydrží chvíli na místě, musí to být ňamka!

Petra Petrů

Sisi děkuje za výhru Rebel Dog Moooc jí chutná, fakt super!

Míša Tomešová

Roman a Míša Tomešovi mají krásné chlupáče Mimi a Akorda, kteří měli možnost testovat pamlsky RAW RAW jako jedni z prvních.

Dominika Vrátná

To, že nám pes krade pamlsky, je klasika, ale že by s nima usnul, se nám ještě nestalo, díky odolnému obalu se k nim naštěstí nedostal, nic by nezbylo. Moc díky, že můžu svýmu miláčkovi dávat zdravé pamlsky!

Marie Dvořáková

Děkujeme za tyto úžasné pamlsky! Budu vřele doporučovat. Waya je velký fajnšmekr a hned po prvním ochutnání se zamilovala :-) budeme se těšit na další příchutě.


Kontakt


V případě jakéhokoliv dotazu jsme vám k dispozici

Kancelář a velkoobchodní sklad

Rebel Dog - Výhradní distributor RAW RAW

Pražská 179, 267 12 Loděnice (zde není prodejna, pouze výdejna)

Provozní doba

Po - Pá | 9:00 - 17:00

+420 773 277 316

obchod(a)rebeldog.cz

Pamlsky RAW RAW nabízíme také velkoobchodně. V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.

Jiří Hanč - Obchodní zástupce
+420 608 220 480 | rebeldog(a)rebeldog.cz