Mrazem sušené žvýkačky

Unikátní lyofilizované pamlsky, které jsou určené ke žvýkání a dlouhé zábavě.

Mrazem sušené žvýkací pamlsky RAW RAW Freeze Dried jsou vyrobeny ze syrových surovin sušením mrazem (lyofilizací). Tato metoda zpracování zachovává kvalitu výsledného produktu v raw stavu (odpovídající syrové stravě), vysoký obsah bílkovin, chuť i aroma a nutriční hodnoty. Pamlsky jsou zcela bez glycerinu, konzervantů, barviv a ochucovadel.

Proč si vybrat mrazem sušené pamlsky?

 • freeze dried - sušeno mrazem
 • 100% natural - naprosto přírodní
 • glycerin free - bez glycerinu
 • grain free - zcela bez obilovin
 • vhodné pro BARF
 • vysoká nutriční hodnota
 • vynikající chuť téměř identická s chutí čerstvé suroviny
 • vhodné pro monoproteinovou výživu a alergiky
 • přírodní žvýkací pamlsky, které mají unikátní konzistenci
 • vhodné pro všechna plemena psů, štěňata a jako jedlá hračka pro kočky
 • praktický uzavíratelný a recyklovatelný plastový sáček

Ochutnej unikátní mrazem sušenou žvýkačku

Hovězí

HOVĚZÍ OHÁŇKA

Žvýkací zábava, která je bohatá na kolagen a napomáhá zdravějším kloubům, kostem a zubům. Žvýkáním mrazem sušené oháňky napomáháte čištění zubů, posílení žvýkacích svalů a mazlík si přírodním způsobem doplní vápník, fosfor a kolagen.

HOVĚZÍ KŮŽE S CHLUPY

Žvýkáním mrazem sušené hovězí kůže s chlupy napomáháte čištění zubů, posílení žvýkacích svalů. Skvělá odměna do pelíšku. Kůže je čistá, má jemnou vůni hovězího a vašeho mazlíka bude bavit opravdu dlouho.

Jehněčí

JEHNĚČÍ UŠI S CHLUPY

Žvýkací zdravá zábava na dlouho, která čistí zuby a posiluje žvákací svaly. Mrazem sušená jehněčí ouška s kůží jsou vhodná pro alergické a citlivé psy. Díky chrupavce je bohatá na kolagen a napomáhá zdravějším kloubům, kostem a zubům.

JEHNĚČÍ KŮŽE S CHLUPY

Žvýkací zábava, která napomáhá čištění zubů, posílení žvýkacích svalů a vašeho mazlíka zabaví na dlouhou dobu. Skvělá odměna do pelíšku vhodná pro alergické a citlivé psy.

Kuřecí

KUŘECÍ PAŘÁTKY

Žvýkací zábava, která je bohatá na kolagen a napomáhá zdravějším kloubům, kostem a zubům. Žvýkáním mrazem sušených pařátků napomáháte čištění zubů, posílení žvýkacích svalů a mazlík si přírodním způsobem doplní vápník, fosfor a kolagen.

KUŘECÍ KRKY

Unikátní novinka! Mrazem sušené kuřecí krky jste ještě neměli. Skvělé pro BARF i pro večerní žvýkání. Raw Raw Freeze Dried žvýkací pamlsky sušené mrazem musí ochutnat každý rebel!

Speciality

PŠTROSÍ KRKY

Žvýkáním mrazem sušených pštrosích krků napomáháte čištění zubů, posílení žvýkacích svalů a mazlík si přírodním způsobem doplní vápník, fosfor a kolagen. Tato pochoutka je ideální pro alergiky a mlsné jazýčky, které hledají výjimečnou chuť.

ŠPROTY CELÉ

Lehce stravitelná, snadno rozkousatelná pochoutka pro všechny psy a kočky, které milují ryby. Díky sušení mrazem jsou tyto šproty mnohem bohatší na cenné bílkoviny a důležité Omega 3 a 6 mastné kyseliny než jiné šproty! 

V čem jsou lyofilizované žvýkačky RAW RAW jedinečné?

 • Jedinečný žvýkací pamlsek na českém trhu, který je vhodný pro psí seniory, štěňata a psy s problematickými zuby.
 • Mrazem sušené žvýkací pamlsky RAW RAW Freeze Dried si zachovávají vysokou nutriční hodnotu a mají vynikající chuť, která je téměř identická s čerstvou surovinou.
 • Pamlsky RAW RAW jsou vhodné pro monoproteinovou výživu a pro alergiky na lepek nebo některé druhy živočišných bílkovin.
 • Skvělá konzistence mrazem sušených žvýkaček RAW RAW dopřává psům výjimečný chuťový a žvýkací zážitek.
 • Mrazem sušené žvýkací pamlsky jsou díky lyofilizaci specificky křehké, ale zároveň velmi pevné, takže dlouho vydrží.
 • Pamlsky RAW RAW mají praktický znovu uzavíratelný obal, ve kterém se dobře uchovávají a snadno se z něj berou.

Freeze DRIED 

Sušeno mrazem

Lyofilizace, neboli sušení mrazem, je nejvyspělejší technologie zpracování potravin.Její předností je uchování maximální hodnoty potravin - obsahu vitamínů, bílkovin a dalších nutričních látek a to bez jakýchkoliv konzervantů. Principem technologie je mražení potravin ve vakuu při teplotě mínus 40°C, která vede k sublimaci vody.Potraviny si tak zachovávají výživové hodnoty, svou chuť, vůni a vzhled.

Glycerin FREE

Bez glycerinu

Glycerin je běžně obsažen ve vysokém množství v tzv. sušených masových pamlscích, kde působí jako konzervant, změkčovadlo a dochucovadlo. Jako součást potravin má označení E 422. Glycerol neboli glycerin je slabě jedovatý. V menších dávkách způsobuje bolesti hlavy, žaludeční potíže a zvracení. Ve větších dávkách může způsobit poškození jater. Nejnižší toxická dávka podaná orálně u člověka činí přibližně 1,5 g/kg živé hmotnosti. V medicíně se používá jako součást klystýrů a čípků. (zdroj info Wikipedie). Sledujte obsah glycerinu v pamlscích a pamlskům s vysokým obsahem glycerinu se vyhýbejte!  

B.A.R.F.

Vhodné pro B.A.R.F.

Pokud svého psa nebo kočku krmíte syrovou stravou - barfem, jistě nechcete tento přístup k výživě narušit nevhodnými pamlsky.
Pamlsky RAW RAW zachovávají kvalitu masa v raw stavu, odpovídající syrové stravě a zároveň nabízejí maximální komfort pro všechny vaše aktivity. Můžete je vzít kamkoliv a kdykoliv, nic se vám neumaže, pamlsky se ani v horku nekazí a velmi dobře se podávají a dávkují.

100% natural

Zcela přírodní

Pamlsky RAW RAW jsou zcela přírodní, bez jakýchkoliv konzervantů, barviv a dochucovadel. To je možné díky technologii lyofylizace - sušení mrazem. Freeze dried pamlsky patří k nejčistším a nejpřírodnějším pamlskům na trhu vůbec.

Grain FREE

Bez obilovin

Pokud své mazlíčky krmíte bezobilným krmením, barfujete nebo máte alergika na lepek, oceníte, že pamlsky RAW RAW neobsahují žádné obiloviny. Jsou z čerstvého masa, u některých druhů pouze s přídavkem zeleniny. Obiloviny zatěžují trávicí trakt lepkem a prázdnými kaloriemi. Podáváním psích piškotů, sucharů, sušenek nebo lisovaných kostiček z kukuřičné moučky svým mazlíčkům dáváte spoustu prázdných kalorií.  

Fotogalerie

Pošlete nám foto svého mazlíčka s pamlsky RAW RAW na email obchod@rebeldog.cz, rádi ho zde zveřejníme.

Naši zákazníci

Co říkají naši zákazníci na pamlsky RAW RAW...

‎Katka Pražáková

Za mojí smečku rozhodně doporučuji! Máme vyzkoušenou kachnu a moc jim chutná! Jedna fena je citlivá na glycerin, který je ve většině pamlsků, tak je super, že Raw Raw jsou bez konzervantů.

Tereza Marková

Taky nám moc chutná... Když kvůli nim i basenji vydrží chvíli na místě, musí to být ňamka!

Petra Petrů

Sisi děkuje za výhru Rebel Dog Moooc jí chutná, fakt super!

Míša Tomešová

Roman a Míša Tomešovi mají krásné chlupáče Mimi a Akorda, kteří měli možnost testovat pamlsky RAW RAW jako jedni z prvních.

Dominika Vrátná

To, že nám pes krade pamlsky, je klasika, ale že by s nima usnul, se nám ještě nestalo, díky odolnému obalu se k nim naštěstí nedostal, nic by nezbylo. Moc díky, že můžu svýmu miláčkovi dávat zdravé pamlsky!

Marie Dvořáková

Děkujeme za tyto úžasné pamlsky! Budu vřele doporučovat. Waya je velký fajnšmekr a hned po prvním ochutnání se zamilovala :-) budeme se těšit na další příchutě.

Kontakt

V případě jakéhokoliv dotazu jsme vám k dispozici

Kancelář a velkoobchodní sklad

Rebel Dog - Výhradní distributor RAW RAW

Pražská 179, 267 12 Loděnice (zde není prodejna, pouze výdejna)

Provozní doba

Po - Pá | 9:00 - 17:00

+420 773 277 316

obchod(a)rebeldog.cz

Pamlsky RAW RAW nabízíme také velkoobchodně. V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.

Jiří Hanč - Obchodní zástupce
+420 608 220 480 | rebeldog(a)rebeldog.cz